Noah Dun

20. března 2017 v 18:21 |  Aktívne postavy
Nick: Victøria Vek: 18 Značky: 1 FC: Josh Dun

ORIENTACE: Homosexuál

POZICE: Student

VZHLED: Noah je hodně vysoký dhampýr po svém otci, měří něco okolo 190 cm, sám přesně neví. Je hubený, ale zato má dost svalů. Když vezmeme jeho vzhled, vypadá docela zvláštně. Věčně má barevné vlasy - vystřídal už všechny barvy duhy, černou, která je jeho přirozená, růžovou a taky blond, momentálně má žlutou. Jeho oříškově hnědé oči jsou oproti velkému nosu vcelku nevýrazné. Nenosí vousy, holí se, aby měl tváře hebké, samotnému se mu to na ostatních moc nelíbí. Když půjdeme níže, celé jeho tělo zdobí různá tetování, kterými se rád chlubí a dává je na odiv - pravou ruku má potetovanou rukávem, za uchem má přesýpací hodiny, nad kolenem má jméno Tyler a vzadu na ruce má bubny s paličkami.
POVAHA: Noah je introvertní člověk, uzavřený do sebe, nesdílí své emoce a nemá rád lidi vyjma rodiny a hrstky vybraných, kteří se k němu zvládli probojovat blíže. Z toho důvodu se nerad účastní společenských akcí, školních výletů, nechodí do posilovny ani tak. Je to poslušný student, o jeho sebevražedných sklonech nemá ale tušení nikdo z okolí, protože to skrývá za pózu usměvavého studenta. Donutili se jít k psychologovi, ale ten mu nepomohl. Noah ani nevěřil, že by se dožil víc jak 18ti, jeho pochyby o všem ho přesvědčovaly, že to nezvládne. Postupem času se naučil ze sebe smutek a negativní pocity ventilovat kresbami, které schovává pod postel. Možná by byl někdo zděšený tím, jak moc se nenávidí, kdyby to našel, z jeho chování totiž nic takového nevyplývá. Snaží se tvářit optimisticky, ale není moc dobrý lhář a hrát taky neumí, takže mu občas ujede kousavá pesimistická poznámka. Mrzí ho, že je stranou z kolektivu, protože neumí s člověkem začít hovor, jeho nedůvěřivost mu to nedovoluje. Nedůvěřivost k cizím mu ale vynahrazuje naprostá oddanost milovaným a přátelům, i když by na to mohl tvrdě dojet. Tahle na pohled nevinná, sladká bytost je velice zranitelná a je pro ni důležité mít jistoty. Těch měl ale Noah nedostatek, a tak se uchýlil ke knihám a učivu, které nemůže zklamat. Spousta načtených knih způsobuje i to, že v hádkách může mít dost chytré a ofenzivní argumenty, kterými si ale není jistý, ne vždy u něj totiž platí "co na srdci, to na jazyku". Jeho citlivost způsobuje to, že slzy ušetřené přes den se v noci vyderou na povrch a naprosto ho pohltí, jakoby ho snad chtěly očistit, ale to, že omyjí tvář zdaleka neočistí jeho duši od negativity. Je to perfekcionista, mít srovnaný pokoj pro něj znamená mít pořádek ve svých myšlenkách. Uklizený pokoj má pořád, protože má velice málo věcí - co nepotřebuje opravdu nutně, o to si neřekne. Stejně tak má precizní i život - drží se pravidel, nedělá problémy, neriskuje, nezkouší drogy a navenek by mohl být učebnicovým příkladem studenta nebo zaměstnance.

ŽIVOTOPIS: Noah se narodil před osmnácti lety dívce z Japonska jménem Akiko a muži jménem Zef, který pocházel z Albánie. Tihle dva se náhodně setkali v Německu, prožili spolu jednu noc a zamilovali se do sebe. Akiko zjistila, že s ním čeká dítě, načež on zbaběle utekl. Dívka teda zůstala na výchovu potomka sama a to se jí nelíbilo. Ihned po porodu ho tedy dala pěstounům. Noah získal jméno od nich, byla to rodina z Německa, ovšem příjmení má po matce, to zanechala v dopisu na rozloučenou. Také se v něm omluvila, ale to Noah neví, nikdy se mu do rukou nedostal. Jak plynul čas, Noah rostl, vytvořil si pár přátel a začal hrát na bicí, dokonce se zamiloval do jednoho chlapce jménem Tyler. Byl to pohledný Američan, který do Německa přijel pouze na roční kurz němčiny a potkali se náhodou,když se tam Noah jako nejlepší student jazyků ze třídy zapsal. Pomalu se seznamovali a začali spolu chodit, problém ovšem nastal ve chvíli, kdy se Tyler vrátil do USA. Noah z toho byl dost zničený, naštěstí však rodiče měli pochopení a tak ho poslali do Ameriky. Dali mu peníze a rozloučili se s ním, odjížděl v dobrém. Měl už domluvenou rodinu, u které bude bydlet, ovšem neměl nejmenší tušení, jak to bude se studiem. Dále se tedy scházel se svým přítelem, který mu ukázal zbrusu nový svět: svět, kde existují dhampýři, morojové a alchymisti. On sám byl alchymista a společně s Noahem objevili, že Noah je dhampýr.Místo toho, aby si k němu choval odpor, se zamiloval ještě víc. Začal tedy chodit na stejnou školu jako Tyler. Někdy v této době se k němu probudila vášeň k barvení vlasů a tetováním, kterých si hned několik dal. Mezi ně patří i Tylerovo jméno nad kolenem, byla to sázka, Tyler měl zase jeho. Bohužel se ale rozešli, mírně řečeno. Tyler zemřel při souboji se Strigojem, kterého později Noah zabil a získal za to malou značku na krk, ovšem není to znak jeho pýchy - nese se v tom veškerá bolest ze ztráty přítele, kterého tak moc miloval. Nabarvil si ted vlasy na žlutou, Tylerovu nejoblíbenější barvu, a v tichu truchlí. Od té doby, co je sám, je věčně někde zavřený, s nikým příliš nekomunikuje a zdá se jako bez života. Povinnosti plní výborně, nejtvrdší alkohol, co kdy měl, je víno, ale na druhou stranu kouří a má velké deprese. Občas se tedy zdá, že má magii éteru, ale to je jen jeho blouznění, zoufalé přání, aby se mu jeho milovaný vrátil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama