Jessamine Valeria Dragomir

5. března 2017 v 16:05 |  Neaktívne postavy
Nick: Beean | Věk: 17| Živel: Vzduch|FC:


ORIENTACE → Bisexuál

POZICE → Student
Jessamine je na morojku poměrně maličká. Měří něco těsně kolem 175 centimetrů, a to jen pokud se nehrbí. Kolem kulatého obličeje, kterému dominují dvě větší, kulatá očka tmavě hnědé barvy, se neustále vlní nezkrotitelné, tmavě zrzavé vlasy, husté jako koňská hříva. Stejně tak divoké je její tmavé obočí, která musí každý den krotit, ať už pinzetou, nůžkami, nebo rovnou žiletkou. Na plných, věčně rozpraskaných rtech, pohrává neustále přiblblý úsměv, který odhaluje bilé, rovné zuby, které si kompulzivně drhne pětkrát denně, protože si odmítá připustit, že by z toho kafe a kouření někdy skončila se pusou plnou žlutých zubů. Pokud na sobě zrovna nemá make-up (jakože má skoro pořád, i když ho nepotřebuje), jsou vidět pihy, které jsou rozeseté všude po obličeji, od čela, přes špičatý nosánek a narůžovělé tváře, až po bradu. V létě se pihy mohou objevit i na zádech, delším krku, případně i na ramenou. Jinak je její kůže poměrně bezchybná, žádné jizvy ani akné, bledá je zcela klasicky jako stěna, i když si často pomáhá troškou make-upu. Co se výše zmíněných vlasů týká, někdy si je vyžehlí dorovna, někdy je nechá lehce zvlněné, jindy je prostě stáhne do drdolu, případně zaplete do dvou francouzských copů - na jeden cop má totiž vlasů až až.
Hubená je jako tyčka, žebra ji trochu lezou, páteř jí leze, lopatky taky, zadek má kostnatý a i když plochá úplně není, její hrudník taky není nic extra. To ji samozřejmě nezastaví v nošení výstřhů a průhledných triček, oblékání se jako prostitutka je totiž její specialita. V podstatě je jí jedno, co si bere na sebe, hlavně když to je upnuté, ideálně barevné a sem tam i třpytivé. Že nemá ženské křivky na vystavování ji ani náhodou nezastaví a i když na podpatcích příliš neumí, stejně je nosí, protože chce být stejně vysoká jako ostatní morojky. Doplňky příliš nenosí, jedině tak hromadu gumiček na pravém zápěstí.
Co se její povahy týká, Jessamine je velmi energické děvče, které se s ničím jen tak nemaže. Přestože má ke všemu cynický až lehce negativní přístup, i v té nejdivnější situaci dokáže najít nějakou jakž takž pozitivní maličkost. Nesnáší, když se o ni někdo snaží starat, a přestože se neustále dostává do průšvihů, má stále za to, že se ze všeho dokáže vysekat sama. Není úplně ukecaná, ale jak se jednou rozjede, je těžké ji zastavit. Na rozdíl od svých rodičů, kteří své živy příliš nevyužívají, Jessamine se bez vzduchu ani nehne. Zastává názor, že holka musí bejt připravená na všechno, protože chlap to za ni nikdy neudělá, tudíž ať už jde o ofenzivní či defenzivní skilly, snaží se nabrat, co může. Kamarády příliš nemá, nerada si totiž lidi pouští k těla a zcela stereotypně ji doopravdy zná jen pár vyvolených. Její morálka je jistě zpochybnitelná, stejně jako její smysl pro pravidla a nějaký řád. Co je tabu pro společnost je pro ni úplně normální a přestože ostatní soudí poměrně rychle, je ochotná změnit svůj názor, navzdory tomu, že je tvrdohlavá a pokud se s někým o něčem hádá, je natolik přesvědčená, že má pravdu, že chybu nepřizná, ani kdyby ji měla přímo před nosem. Její nálada se mění stejně rychle jako počasí a i když by ji jeden zařadil mezi předvídatelné, nikdy není jisté, co udělá. Umí být velmi vynalézavá a přezpůsobivá, vlastně Jessamine je v pohodě s jakoukoliv situací, dokud nejde o nějaké dlouhodobé závazky a podobně. Takové věci ona prostě nezvládá a ani zvládat nechce, protože jí hodně záleží na její volnosti a svobodě.

Co se koníčků týká, nejraději prostě jen posedává někde na gauči a popíjí mojito, případně něco jiného, dokonce i nealkoholického. Mimo jiné taky ráda nakupuje a pokud už opravdu nemá co dělat, vysedává venku a dělá maličké tornáda, kterými buzeruje mravence. Hudebně příliš nadaná není, přesto sem tam něco na klavír zahraje, výtvarně taky nadaná není, což ji nezastavuje v tvorbě abstraktních obrazů, které vypadají jako kdyby se na ně vyzvracela duha. Pokud jí na něčem opravdu záleží, je to vzdělání. Vědomosti jsou nejlepší zbraň a Jessamine toho plně využívá. Ani nemusí být šprt, věci jí většinou vlezou do hlavy celkem jednoduše, možná proto, že má hodně dobrou paměť. K velmi rozsáhlým vědomostem se váže i silný smysl pro strategii, který pobrala někde v období, kdy četla výhradně politicky zaměřené knihy.

Jessamine se narodila v Londýně, ale protože rodiče rádi a hodně cestují, nestrávila nikde víc jak dva roky. V Londýně oslavila ještě své první narozeniny a pak hurá Rusko, odkud s mamkou odcestovala když jí byly tři roky, protože mamka začala mít podezření, že ji Jessin otec podvádí. K separaci došlo když bylo Jessamine šest let a tou dobou bydlela ve Francii. Tatínek mezitím nadělal její dva nevlastní bratry, a možná tím, že si dovolil mít levobočky, si Jessamine poštval definitivně proti sobě. Jess svého otce od té doby nemůže vůbec cítit a i když jí stokrát nabízel, aby s ním zůstala v Kanadě, Jessamine se rozhodla cestovat s maminkou. Další sourozence z matčiny strany nemá, což znamená, že celý její život před nástupem na akademii byla ve středu pozornosti. Nic jí nikdy nechybělo a když oslavila své jedenácté narozeniny, všechno se otočilo k ještě lepšímu - pokud se tak definitivní rozvod dá považovat za něco skvělého. Jak její matka, tak i otec, chtěli Jessamine pro sebe, a tak došlo k naprosto klasickému podplácení a podobně. Zatím, co mamka se příliš snažit nemusela, její otec doteď platí za všechny Jessamininy výmysly, jen aby se s ní alespoň jednou za rok mohl vidět na rodinné oslavně a podobně. Mamka jí samozřejmě dala na výběr, cestovat, nebo jít na akademii, nikdy ji do ničeho nenutila, a i když cestování Jessamine vždycky dělalo radost, rozhodla se, že vzdělání je pro ni důležitější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama