Caroline Jesamine Dragomir

9. března 2017 v 16:16 |  Aktívne postavy
Nick: Annie Vek: 16 Živel: Éter FC: Emily Rudd

Orientace: heterosexuál
Pozice: student
Jessie vám na první pohled asi nebude připadat nijak výrazná… Vědomě. Proč taky, nemá nijak enormní výšku, nijak křiklavé vlasy ani nos jako bambuli. Naopak vypadá trochu jako éterická víla. Možná trochu jako z jiného světa. Má ořechově hnědé dlouhé vlasy, pomněnkové oči orámované hustými černými řasami, menší nos a plné, jemně růžové rty. Obličej jí kromě vlasů rámuje i vytrhané obočí, a čeho si můžete všimnout jsou dlouhé zdravé a pevné nehty, zjevně tedy pojmu tvrdá práce moc nedá. Postavu má spíše štíhlejší, některé křivky jí však nechybí. Měří zhruba sto sedmdesát a její styl chůze vypadá, že by se hodil spíše na módní přehlídku, než do školy. Obléká se dost elegantně, to je jedna z mála věcí, co od rodiny má. Taky docela zdvořilé a způsobné chování, ale s tím se zrovna nepředře.
Jessie je povahově trochu nevyrovnaná osobnost. Dost se jí mění nálady, takže i když budete její velká kamarádka, nemá problém si na vás pak vybít zlost. Ne, že by to snad dělala schválně, ale musí emoce nějak ventilovat. Samozřejmě ji pak takové neovládnuté, i když velmi výjimečné, projevy mrzí. No, málo kdy se stane, že by se vám přišla omluvit, spíš se za to sama stydí někde v ústraní a odmítá s vámi promluvit. Jinak je to ale velmi milá a usměvavá holka, která nechodí s nosem nijak extra nahoru, jako většina královských holčiček. Ne, že by to neuměla, jen v tom nevidí smysl. Mezi moroji a dhampýri nedělá v podstatě žádný rozdíl, o to menší ho dělá mezi královskými a nekrálovskými. Co je jí po tom, kdo se narodil do jaké rodiny? Jde spíš o to, kdo jaký je. Takové názory se snaží předávat i ostatním, už třeba jen tím, že od své nejlepší kamarádky je prakticky neodlučitelná.
Co se týče koníčků tak jich neměla moc možnost posbírat, protože pořád někde lítala, snad kromě vydařené snahy rodičů naučit ji hrát alespoň na klavír. Vzdělávat se ji docela baví, protože ví, že to jednou bude potřebovat a že v informacích je tajemství úspěchu. Je docela talent na jazyky, několika plynule mluví a kromě ovládání živlů ji baví věci jako dějepis, zatímco není úplně na sporty. Ale lézt s Rossie po stromech, to jo.
Jessie byla odmala jiná, než většina morojů. Už jen proto, že její nejlepší kamarádkou a téměř sestrou byla Rossie, dhampýrka co neustále objevovala svět, a Jessie nemohla jinak, než se do všemožných průšvihů nechat zatáhnout s ní. Z různých důvodů se na ni dívali jako na blázínka, no nic si z toho nedělala. Narodila se do Dragomirovic rodiny, kde už však jednoho potomka měli, Benjamina. Proto ona sama nebyla nijaká senzace a cítila se trochu ukřivděná, i když věděla, že Ben
za to nemůže a má ji vlastně rád. Jako většina dětí si prošla obdobím vzdoru, kdy byla nepříjemná snad na všechny kromě Rossie. Poté se tak nějak přišlo na to, že většinu "psychických problémů" má kvůli éteru. Pro ni to nebyla moc změna, jen ji nechali na pokoji s předváděním různých živelných kousků, o to víc času na blbosti měla. Když Ben odešel do školy, pak teprve se jí po něm začalo opravdu stýskat a tak se za rok vydala za ním, vlastně se nikoho na názor ani moc neptala. Ona si totiž vždycky tak nějak dělala, co se jí v podstatě chtělo, protože jí to všechno připadalo tak nějak samozřejmé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama