Alexandra Arcane

16. března 2017 v 17:41 |  Aktívne postavy
Nick: Nethan Vek: 22 Živel: Oheň/Vzduch FC: Alexis RenORIENTACE →
Bisexuál

POZICE → Majitelka a barmanka v baru Blood days (Bar vyhrazený pro maroji a dhampyry z akademie a okolí. Bar je velmi dobře střežený a chráněný..)

Alecandra za svého mládí na akademii byla namyšlená a arogantní " princeznička" která chtěla být ve všem nejlepší a proto se často stávalo že vyvolávala spory s ostatníma dívkama už jen protože jim jen pro své pobavení přebírala kluky, i přes to že má radši dívky . Alex má černé oči blond vlasy a měří něco kolem 182.. Za své tělo se nestydí což dává dost najevo, jelikož nemá ráda podprsenku takže jí často můžete vidět bez ní ráda nosí svou kůži odhalenou nemá ráda moc uplé oblečení. Aspon něco co se u ní v dospělosti nezměnilo na to jak se chovala ještě před pár lety není moc pyšná snaží se vyhýnat veškerému nebezpečí. Od doby co zavinila smrt svého otce tak si k sobě nikoho nepouští je uzavřená i přes to že to tak nemusí vypadat. Bojí se že by zase zavinila smrt někoho koho by měla ráda proto do svého srdce nikoho nepouští a i přes svou vyzívavost a oblečení je stále neposkvrněna a i když si s někým vyjde tak to utne většinou přededveřmi a poté už se dotytnému neozve. Snaží se žít normální poklidný život plný zábavy, která jí díky jejímu baru nechybí. Takže jak už z toho vyplívá tak Alex má ráda vedení trohu tím velícím způsobem.. Ráda se přetvařuje a občas přemýšlí nad tím jestli by neměla změnit barvu svých krásných vlasů třeba na fialovou modrou červenou.. Ale nikdy se k tomu není schopná odhodlat.. Nenechá si říkat co má dělat a pokud by jí někdo chtěl mluvit do toho co a jak dělat tak by ho nejspíše upálila v pekelným tornádu bolesti.. Občas si v hlavě břebírá co kdy viděla a na živo vzpomíná což si mluví sama pro sebe a může to vyznít divně.. Nemá ráda ve svém baru bordel radši zakročí sama než aby to nechala udělat ochranku a strážce.. Nerada se nechává strážit a hlídat proto občas svého strážce sestřese aby si užila svou vytouženou svobodu.. Naopak má ráda hodně věcí hlavně pohyb plavání . Má slabost pro dívky s černýma vlasama často chce ochutnat jejich krev a dělá pro to skoro cokoliv.
Alexandra Arcane se nerodila před 22 lety při svém narození přišla o svou matku, která při porodu zemřela.. Její otec který jí vychovával až do nástupu na akademii se jí snažil vychovávat jak nejlépe uměl.. Ve svých 8 letech objevila sve nadání na Air. Její otec na ní byl pyšný už jen protože všechny své povinosti se snažila plnit na jedničku.. Ona sama se měla za tatínkovu holčičku a proto se snažila být vždy ta nejlepší.. Tehdy když nastoupila na Akademii byla Alex arogantní myslela si, že je lepší než ostatní proto se ke všem tak i chovala nadřazeně.. Jelikož má fotogenickou pamět tak si zapamatuje vše co jednou vidí proto pro ní studium nebylo žádný promlém. Před začátkem druhého ročníku objevila i své nadání na element ohně což její aroganci ještě znásobilo. Přes svojí aroganci se však vždy snažila být ta nejlepší tudíž dokázala být i pěkná mrcha když něco chtěla tak to prostě musela mít.. Na akademii se naučila ovládat své schopnosti.. Používání obouch živlů na jednou jí hodně rychle dokáže vyčerpat díky čemuž může být hodně rychle bezmocná i když umí nějakou tu sebeobranu tak je to stále dívka co se v síle jistě nevyrovná muži.. Před dokončením akademie byla ze svým otcem na dovolený kde jejího otce zabil strigoi kvůli její aroganci a namyšlenosti.. Tato událost Alex změnila.. Po studiu si za zděděné peníze pořídila bar u Akademie který je bezpečný pro všechny Maroji i Dhampiry ona sama zůstala žít poblíž akademie kam často chodí zajištuje pro akademii dostatečné množství krve pro její studenty..*

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama