Persephone Fiordelisa Drozdov

4. prosince 2016 v 1:12 | Hayley |  Neaktívne postavy
Nick: Beean| Věk: 16 | Živel: Země |FC: Scarlett Leithold


Ročník - 2
Orientace - Heterosexuál

Persephone, zkráceně Percy, je 175 centimetrů vysoká, téměř vždy veselá blondýnka. Na růžových rtech neustále pohrává zasněný úsměv odhalující rovné, bílé zuby a bledé tváře, které se čas od času zčervenají studem. Téměř po bedra dlouhé, blonďaté vlasy nejčastěji nechává rozpuštěné, aby se v nich mohla schovávat před světem. Pokud si je navlní, přidá k tomu nenápadnou tiáru a když je nechá rovné, ozdobí je alespoň květinou, nebo rovnou věnečkem. O obočí, klenoucí se nad modrými kukadly, se pečlivě stará, stejně jako o svůj celkový vzhled, aby se jí zvířátka v lese nelekla. Oblečení na její štíhlé postavě většinou visí, poněvadž si na nic příliš upnutého nepotrpí. Celkově se na tuhle dobu obléká poněkud konzervativně, sukně nemá nikdy kratší než kousek nad kolena, pod sukni nosí nejraději nějaké černé podvlíkačky tlusté v závislosti na počasí, a když si vezme nadkolenky, je to jedině proto, že se ještě nechce rozloučit s jarem, ale už je příliš teplo. Na vrchu nosí z většiny pouze košile, které mívá zapnuté až ke krku, výstřihy totiž moc nemá ráda. Podpatky nosí, ale jen v přiměřené velikosti. Na podzim a v zimě vytahuje svou obrovskou sbírku XXL pletených svetrů, které jsou různě tématické - Halloweenské, Vánoční, novoroční a tak podobně. Mimo to nosí i šály a čepice, nesnáší totiž zimu, a protože toho na kostech příliš nemá, je jí zima skoro pořád. Většina rukávů je ožmoulaná, protože je skoro pořád stydlivě svírá v dlaních. Nehty nosí vždy upravené, ale extravagantní manikúru nemá ráda - beztak to není organické nebo tak něco. Stejně tak drží minimalistický i svůj make up a vůni používá jemnou, levandulovou, kterou si sama vyrábí protože to je... řekněme, že to je víc hippie. Jako náhrada silného parfému to stačí, kolikrát to ani není potřeba, protože její pokoj neustále voní květinami, a ta vůně se táhne za ní, kamkoliv vkročí.

Jinak je Percy nadmíru hodná, naivní bytost. Nesnáší, že musí pít lidem krev, takže se omezuje co to jen jde, což ji nechává poněkud slabou - ne že by jí to vadilo, protože ona je zažraný pacifista. Občas z toho omdlí, ale nikdy se nepoučí, hlava jedna natvrdlá. Jen párkrát se opravdu hodně napila a to množství energie a téměř i agrese ji tak vyděsilo, že se raději drží tak trochu hladová. Ale hlavně je to tedy kvůli lidem, nechce nikomu ubližovat. Většinou si s dárci prostě povídá, i když o to oni asi nestojí, aby to nevypadalo, jakože tam jen strčila hlavu a už zase utíká. Nepatří ani mezi nejchytřejší, prochází s průměrem a to jí naprosto stačí, ale to všechno dokáže vynahradit svým zlatým srdíčkem. Je dokonalým příkladem morojského hipíka - dny tráví venku, udělá kolem sebe kroužek plný květin a zelené trávy, i když je zima, usadí se uprostřed a buď čte, kreslí, nebo plete nějaké nové, extra organické náramky z pampelišek nebo tak něco. Volné letní dny tráví hledáním nemocných zvířátek, na zimu pak ostatním vyrábí malé Vánoční věnečky, které věší bez varování na dveře, aby se všichni cítili trochu líp, i když se o to nikdo neprosil. Na štědrý den nechává spolužákům i všem dospělým u dveří malý dáreček, nejpravděpodobněji ve formě slaměného zvířátka nebo domácí svíčky. Když narazí na dhampýra, který celý znavený leží v knihách a podobně, nechá mu tam nějakou domácí proteinovou tyčinku, čistě jen proto, že si myslí, že by to ta osoba mohla ocenit. Někdo by řekl, že ostatním leze do zadku, ona to vidí, jakože se ostatním snaží pomáhat. Vidí v lidech jen to dobré a nikdy by si nepřipustila, že by na ni někdo někdy chtěl být zlý. Má ve zvyku omlouvat se za ostatní a patří mezi výrazné introverty. S holkama ještě komunikovat umí, tak trochu, ale jak přijde na opačné pohlaví, jakéhokoliv věku, těžko ze sebe něco dostane a je vážně zázrak, když se trochu rozmluví. Nikdy nezačne konverzaci první, protože nikoho nechce otravovat. Chudák holka má problém mluvit s vlastním bratrem a otcem. Mezi její koníčky, mimo hipíkování, patří hra na klavír, péče o všelijaká zvířata a rostlinky, snění 24/7 a neustálé narážení do lidí a zdí. Často se příliš zamyslí a napálí to přímo do dveří nebo spadne do nějaké díry, takže není nic nového, když se po škole pohybuje celá ovázaná. Jinak umí dobře naslouchat, a i když většině věcí rozumět nebude, vždycky se z toho pokusí udělat něco pozitivního a veselého. Své názory si nechává pro sebe, protože se nechce dostat do konfliktů - přeci jen, na to, aby názor změnila, je příliš paličatá. Občas se jí zdá o jednorožcích a cukrové vatě, to je pak v extrémně dobré náladě. I přes svou zlatou povahu nemá moc kamarádů, protože se jednoduše nesnaží nějaké najít. Jí to vyhovuje tak, jak to je. Má panickou hrůzu z porušování pravidel, tmy a násilí.

Percy se narodila do extrémně přísné rodiny. Její rodiče odjakživa žili striktně podle pravidel a její straší bratr taktéž, a protože ona nikd nebyla schopná být ve všem nejlepší, vždycky na čas a podobně, rodiče to s ní pěkně rychle vzdali a nějak ji nechali, ať si dělá svoje pod dohledem chůvy. Percy stejně příliš dohledu nepotřebovala, sama si vystačila úplně v pořádku a kromě toho, že se sem tam pokusila domů propašovat poraněné zvíře, nikdy se rodičům moc nepřipomínala. Svého bratra viděla naposledy když jí bylo deset a rodiče vídala jen při společných večeřích. Těžko říct, jestli se o ní rodiče někdy ve společnosti zmiňovali, jeden by si myslel, že na ni dokonce občas zapomněli. Nikdy si s nimi neměla co říct a jejich zálibu ve vysávání lidí nemohla vystát už od pěti let. Když jí bylo šest, dala si poprvé opravdu hodně, a zatím co jiný by to popsal jako nejlepší zážitek jejího života, to množství emocí a energie nějak neuměla kontrolovat, navíc dostala strach, že by se sama přestala kontrolovat. Kdyby mohla, byla by určitě vegan. Pak už to šlo tak nějak zase klidně dál, její dosavadní život je stejně průměrný jako její inteligence a zatím se nemá čím chlubit. Bohužel, jediné, co zatím zvládla, je zlámat si ruce a nohy na deset způsobů a lehce zjizvit si celá záda od pádů z kopců a ze stromů, když se snažila zachránit ptačí hnízdo. Do školy ji rodiče poslali naprosto automaticky, ani si o tom nepromluvili a i když Percy není šťastná, dokáže si z každého dne vybrat něco pozitivního a toho se drží.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama