Owen Elliot

15. prosince 2016 v 14:16 | Hayley |  Aktívne postavy
Nick: Tess | Věk: 32 | FC: Devon Sawa


Postavení - Alchymista
Orientace - Heterosexuál

Na alchymistu má celkem slušnou muskulaturu, ale jenom proto, že jeho největším koníčkem je box. Měří kolem 180 cm, chodí vždy vzpřímeně a tváří se důležitě. Na hlavě se mu všemi směry ježí špinavě blond vlasy, které nijak neupravuje, protože by to stejně nemělo cenu. Někdy to dokonce vypadá, jako by vrazil prst do zásuvky. Obočí má taky dost rozježené, oči ledově modré a celkem velké, rozhodně jsou tím prvním, co na jeho obličeji zaujme. Pod nimi se vyjímá naprosto obyčejný, snad jen trochu větší nos a nakonec naprosto běžná, ničím nezajímavá ústa. Pleť má buď bledou, nebo naopak opálenou, záleží na tom, kam ho zrovna pošlou. Na obličeji zatím nemá žádné viditelné vrásky, jenom když se zasměje, tak se mu kolem očí vytvoří drobné vějířky. Na těle má pár nepatrných jizev, která utržil při svém bouřlivém dospívání a na boku má vytetovaného malého draka. Obvykle chodí oblečený spíše v tmavším oblečení, ale není to pravidlem.

Na první pohled byste si mysleli, že se jedná jenom o chladného a trochu namyšleného alchymistu. Možná je v tom něco málo pravdy, ale rozhodně má i své světlé stránky. Jenom se po většinu času skrývají za tím spíš negativním. Rád si od ostatních dává odstup a nechává ze sebe vyzařovat hrozbu, protože se tím chrání a dodržuje etiketu alchymistů. Zažil si toho spoustu, aby ho to poznamenalo, proto se ani nedokáže chovat jinak. Je chytrý a vnímavý, spoustu toho ví a není snadné udělat si z něj přítele. Když se to však někomu podaří, Owen mu zůstane doopravdy věrný a jen tak mu nevrazí nůž do zad. Jedná se o celkem komplikovaného člověka, který je schopný změnit svojí náladu a činy z vteřiny na vteřinu. Málokdy je vidět ve vysloveně šťastném rozpoložení, ale ani není naprosto nemožné ho tak spatřit. Problém je v tom, že se dokáže natolik uvolnit jenom v přítomnosti velice blízkých přátel a těch přirozeně moc nemá. Morojové a vampýři mu nevadí, ačkoliv raději pobývá čistě v lidské přítomnosti. Práci dává na první místo a často se k ní upíná jako k záchytnému bodu, který ho drží nad vodou.

Narodil se v New Orleans a to konkrétně 15. dubna 1984 do klasické rodiny alchymistů. Otec vyšší alchymista, matka alchymistka služebně pár míst pod ním. Co to pro Owena znamenalo? Takřka žádné dětství, jenom učení, učení, učení. Zezačátku to vypadalo, že z něj vyroste slušný mladý muž s velice nadějnou budoucností. Bez problémů zvládl plno jazyků, kromě rodné angličtiny si osvojil i francouzštinu, španělštinu, němčinu a ruštinu. Potíže neměl ani s chemií a dalšími potřebnými vědami. Bez zbytečných otázek splnil jakýkoliv rozkaz, který mu by zadán. Všemi zkouškami vždycky prošel s výbornou a tak, sotva dosáhl

plnoletosti, ho alchymisté vyslali na jeho první terénní úkol. Svoje stanoviště dostal v New Yorku, aby byl stále ještě alespoň trochu pod dozorem rodičů. Choval se naprosto vzorně a svou práci plnil svědomitě, to mu zajistilo kariérní postup. Z New Yorku se dostal do Barcelony, tudíž se trochu vymanil z vlivu hlavních alchymistů. Po čase si tam ale našel přítelkyni s americkými kořeny a něco se v něm zlomilo. Emily pro něj představovala zcela nový život, jenže to s pár alchymisty za zády nešlo. Chtěl od nich odejít, jenže než stačily jeho plány dosáhnout finále, vedení na něj přišlo. Poslali ho zpátky do Ameriky, do jednoho z převýchovných center. Jejich úkol byl zřejmý - chtěli Owena přeprogramovat tak, aby dál plnil jejich očekávání. Jenže nepočítali s tím, že jejich oběť bude tak vychytralá, navíc s pěkně tuhým kořínkem. Owen brzy přistoupil na jejich hru, ale jenom proto, aby se dostal ven. Nicméně už si na nic netroufl, nechtěl si znovu zažít to, co se mu stalo a především odmítal uvrhnout do jakéhokoliv nebezpečí Emily, protože si uvědomoval, že alchymisté jsou schopní lecjakých zvěrstev. Nechali mu nevyléčitelné šrámy na duši, čímž si zajistili jeho poslušnost, přestože je Owen začal v hloubi srdce nenávidět. Nicméně mu nezbylo nic jiného, než jen poslouchat a dál plnit to, co mu zadali. Momentálně kvůli tomu brázdí státy se zastávkami všude, kde je to potřeba. Z nařízení vedení se nikde nezdržuje moc dlouho, protože alchymisté mají strach, že by se mohl znovu opakovat barcelonský incident. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama