Novinky

15. prosince 2016 v 15:32 | Hayley
Nové Fórum
Jak každý z vás ví, blueforum bude bohužel končit, tudíž si musíme najít nějakou náhradu. Ode dneška se začněte pomalu přesouvat, na nové forum. Ještě tu není vše vyladěno, ale hrubé základy tu máme. Sama mám krapet problém, zvyknout si na něco jiného. Buďte tedy prosím trpělivý, časem se vše dodělá. Můžete tedy začít s přesunem! Adresu naleznete níže.

Akce
Jak již bylo zmiňováno už dříve, 16.12. - 23. 12. se bude konat vánoční ples, který naleznete již na novém fóru, normálně v sekci Akce. Dále, 23.12. se ukončí ples, ale tím zábava nekončí. Právě naopak, ten den se odjíždí na hory. Někteří z vás se jíž zapsaly. Přesto, pokud si někdo z vás, ještě rozmyslí svou účast, může se stále přidat. Ovšem, pokud se vydáte na hory, nemůžete hned druhý den odjet zpět na Akademii! Prosím vás tedy, pořádně se rozhodněte, kdy se chcete se svou postavičkou nacházet.

Nové Rasy
Nedávno jsem zpřístupnila Strigoie, tudíž další rasu nečekejte hned. Přesto, se na ní můžete v brzké době těšit. Přesněji, registrace budou otevřeny od 1.1. Do té doby, máte alespoň spoustu času, na promyšlení své postavy. Takže, připravila jsem si pro vás rasu, která se vyskytuje v knižní sérii Bloodlines, onou rasou je člověk. Nikoliv však prostá lidská bytost. Zde se zaměříme, na tu část lidské populace, která se aktivně věnuje a provozuje magii. Lidská magie není stejná jako ta morojská. Lidé musí magii světu doslova vyrvat, a přetvořit jí k obrazu svému. Nestačí jen tvrdá píle a učení, ale musíte vlastnit i určitý potenciál. V první fázi, potřebujete spoustu pomůcek, lektvarů a všeho možného k uskutečnění kouzla. Později přestáváte být tolik závislí na pomůckách, ale to stále neplatí u všech kouzel. Některá se bez pomůcek, prostě neobejdou. V brzké době, můžete očekávat článek, který bude zařazen do sekce Rasy. Právě ten bude celý věnován čarodějkám.

Nový živel
Právě zde, dávám volnost vašim představám. Do konce prosince, máte čas, promyslet si co by jste sem chtěli přidat. Předem upozorňuji, týká se to jen nových živlů, které by jsme mohly do hry přidat. Následně sepište svůj požadavek, na email. Ke konci měsíce budou dva návrhy, zařazeny do herního děje. S chutí tedy do toho!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Archers Archers | 17. prosince 2016 v 18:25 | Reagovat

Dodatečně bych Beatrice přihlásila na hory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama