Beatrice Lynnwood

15. prosince 2016 v 13:49 | Hayley |  Neaktívne postavy
Nick: Archers| Věk: 17 | Značky: Žádné |FC: Kaya Scodelario


Ročník - 3
Orientace - Heterosexuál

Beatrice má obličej oválného tvaru, jehož dominantou jsou především velké oči mandlového tvaru. Ty mají tmavě modrou barvu, která však v přítmí působí spíš šedě a naopak na denním světle v ní hrají tyrkysové, blankytné a zelenkavé tony. Oči jsou orámované tmavými a dlouhými řasami, nad nimi se klene vždy perfektně upravené obočí. Nos má středně velký, rovný a nevýrazný. Kdysi uvažovala o piercingu, ale nakonec tento nápad zavrhla. Má poměrně vysoko postavené lícní kosti. Spodní ret je o něco plnější, než ten vrchní, ale přesto rty nejsou až tolik zajímavé, a tak se nebojí často překrýt jejich bledorůžovou barvu nějakou rtěnkou výraznější barvy. Celý obličej jí rámují lehce vlnité hedvábné vlasy mahagonově hnědé barvy, jež na slunci chytají kaštanové až červené odlesky. Nejraději je ve volném čase nosí rozpuštěné, aby zakrývaly její mírně odstávající oči a v přitažlivých loknách splývaly až po lopatky. Na výcvik si je stahuje do pevného drdolu, ale ráda s vlasy experimentuje a na hodiny si zaplétá různé copy a jiné účesy. Je středně vysoká, měří 168 centimetrů a váží 60 kilo. Je štíhlé a sportovní postavy, avšak nechybí jí svůdné rysy jako výrazné boky, plný dekolt či dlouhé nohy. Vždy se pohybuje s nedbalou elegancí, jako by jí země, po níž chodí patřila. Při boji je nevídaně rychlá a obratná, což je její hlavní výhoda. Nikdy se na jednom místě nezdrží dlouho, ani si jí nevšimnete, když se před vámi nečekaně zhmotní jako stín, jelikož její kroky jsou téměř neslyšné, přičemž tuto vlastnost si trénovala a pěstovala velmi dlouho a je na ni hrdá. Ví, že protivníky nepřemůže hrubou silou, většina je silnější, než ona, ale ona je svižnější, ohebnější, má perfektní smysl pro rovnováhu, nikdy nezaváhá a nikdy nemine. Ve svém volném čase ji často uvidíte v šatech či sukních, ráda pokazuje na svou ženskost, protože ji nevnímá jako slabinu. Nebojí se též přidat na výšce pomocí vysokých podpatků. Avšak přesto se nejlépe cítí v pohodlných teniskách a sportovním oblečení, či oblečena v odrbaných teplácích a volném triku.

Povahou je Beatrice, nebo Tris, jak jí s oblibou říkají přátelé, velice komplikovaná a nepředvídatelná sedmnáctiletá dívka.. Málokdo se v ní dokáže vyznat, možná i z části proto, že k sobě nikoho doopravdy nepouští. Jednou je nespoutaná, provokativní až lehkomyslná a velice arogantní, aby se v další chvíli změnila v lhostejnou ledovou královnu, jejíž mrazivé pohledy, vás donutí zacouvat ve chvíli, kdy na vás upře chladný, nepřístupný a odstrašující pohled, při kterém se její oči mění v bariéru z ledu. Miluje sázky a hry. Nikdy neodmítne výzvu a je mistryní v manipulování a slovíčkaření. Dokáže vás nenápadným poštuchováním dostat tam, kam chce a poté nečekaně zaútočí a shrábne své vítězství. Spousta lidí by o ní řekla, že je bezcitná mrcha a ona jim tento názor nevyvrací, jelikož je z části pravdivý. Své city schovává uvnitř a soustředí se hlavně na svůj výcvik a výuku. Je inteligentní, přestože byste to do ní možná ani neřekli. Miluje knihy, i když čte hlavně to, co se jí líbí, místo toho, co by měla. Spoléhá hlavně na chladný a logický úsudek, ve kterém by jí emoce jen překážely. Navíc je to dříč. Je sebevědomá a hrdá, chce být ve všem nejlepší a ví, že bez neustálé dřiny toho nedosáhne. Spoustu času tráví ve výcvikovém sále, cvičí a chodí běhat. Nikdy se nevzdává, rozhodně ne bez boje. Na to je až příliš tvrdohlavá. Avšak pokud ji zastihnete v dobré náladě, odhalíte dívku plnou humoru a sarkasmu, která si ráda užívá všech aspektů života. Pro zábavu vyvádí různé kanadské žerty, přestože dokáže zametat stopy tak, aby jí nikdo nemohl nic přišít, ale i tak všichni ví, komu čest za tyto psí kusy náleží. Pokud tedy najdete svůj pokoj vytopený, v posteli zvířecí trus, v kondicionéru modrou barvu, v oblečení svrbící prášek, či ovoce v botách, už víte, na koho se se svým rozhořčením obrátit. S opačným pohlavím velice ráda flirtuje a je v tom dobrá. Navzdory pravidlům si ráda s někým pohraje, vezme si to, co chce, změní se na divokou a nespoutanou šelmu plnou vášně, aby mohla vzápětí znovu nasadit svůj odtažitý výraz a dále vás naprosto ignorovat, jako by se nikdy nic nestalo. Mezi její další zájmy patří kupříkladu i tanec či psaní. Když se Tris naštve, jde o život. Je to jedna z mála situací, kdy nechává roztát všechen led v ní a projeví se její ohnivý charakter. Dokáže křičet, nevybíravě nadávat a rozdávat rány, avšak rozum ji nikdy neopustí, a tak slova z jejích úst dokáží ublížit a její rány pěstí se neminout účinkem, dost pravděpodobně odejdete s modřinou. Beatrice je také nesnesitelně vztahovačná a urážlivá, nikdy neprosí, nikdy se neomlouvá. Je "pánem" svého osudu a nenechá vás, abyste jí stáli v cestě. Dokáže vám zalhat s neomylnou přesvědčivostí, avšak když se k vám rozhodne být upřímná, tak nic neskrývá a dokáže být zranitelná. Proto má problémy někomu věřit, jelikož pokud se jednou otevře, už není cesty zpět, a ostatní velice rádi zneužívají slabiny jiných, a proto se snaží působit, že žádné nemá.

Narodila se v původně v Rusku, přestože její matka je z poloviny Italka a z druhé půlky Američanka, avšak měla v Rusku svého moroje, kterého musela ochraňovat. Beatrice původně nebyla plánovaná a její máma byla stejně zatvrzelá, jako je dnes ona sama, proto jí práce byla vším. Přesto, když se Beatrice narodila, milovala ji její matka jako nikoho. Snad už od doby, kdy se naučila chodit, ji vychovávala k tomu, aby jednou byla opravdovou bojovnicí. Zodpovědná a cílevědomá. A to se podařilo. Se svým morojským otcem se Tris nikdy nepotkala, matka jí ani nechtěla prozradit, jak se jmenoval, jak vypadal, či jak se seznámili. Ale i tak bylo jasné, že po něm Tris spoustu věcí zdědila. Byla více lehkovážná než její matka, přestože jí nikdy nechyběl smysl pro povinnost. Už od mala jí jako všem vtloukali do hlavy: Oni mají přednost. Ne vždy tomu věřila, někdy jí to přišlo nefér, ale i tak to nezpochybňovala a řídí se tím dodnes. V jejích sedmi letech se přestěhovali zpět do Ameriky, což přišlo jen vhod, jelikož matka se Tris již nemohla věnovat, a proto ji poslala do Akademie Sv. Vladimira, aby se připojila k ostatním dětem a učila se spolu s nimi. Tris byla energické a otevřené dítě. I možná proto byla tak oblíbená, všichni ji obdivovali pro ten elán a pro to, jak snadno proplouvala vším učivem. Ale poté přišel zlom. Její matka zemřela při ochraně svého moroje při útoku strigoje. Tris to zlomilo, bylo jí jen devět a nikoho jiného neměla. Své přátele od sebe odháněla a stala se výbušnou a vzteklou, což jí přinášelo jen problémy.V té době začala tíhnout ke knihám. Čtení ji uklidňovalo. Jednoho dne se rozhodla, že bude jako její matka, prostě jen tak, možná díky nějaké vzpomínce, možná prostě protože se jí samotné nelíbilo, jak svým chováním hatí vše, v co její matka věřila. Bude nejlepší, aby na ni mohla být hrdá, pokud opravdu existuje nebe a ona ji může sledovat. A tak Tris přišla ke svému nezměrnému odhodlání. Bez někoho, kdo by ji krotil, se stala trochu více arogantní a necitelnou, ale přesto ji vzpomínka na matku udržuje v patřičných mezích. Ted je ve třetím ročníku a je nedočkavá, až bude moci prokázat svou cenu a zabíjet strigoje. Bude bezcitná, neomylná, nenechá se strhnout. Chce, aby v ní strigojové viděli to, čím se stane. Jejich smrtí. Nemilosrdnou a nesmiřitelnou.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama