Wallace Zacharov

4. listopadu 2016 v 0:30 | Hayley |  Aktívne postavy
Nick: Andy | Věk: 16 | Značky: Žádné |FC: Shawn Mendes


Ročník - 2
Orientace - Homosexuál

Och, tentokrát je to Wallace... Oh, ano, na ty jména mám prostě slabost, ale zpět k tématu. Co si jako první všimnete na tomto mládenci s havraními vlasy nejsou jeho vlasy, ale naopak. Jeho výrazné lícní kosti, které jsou terčem roztékání se hromady holek, jenže jak se dozvíte v dalších řádcích, mu to nepohne ani jediným chlupem. Jsou to tedy lícní kosti, které jsou korunou jeho půvabnosti. Přece jenom získal něco, na co může být pyšný, ale jsou to i jeho havraní vlasy, které mají neobyčejný tvar. Už na dotek jsou krásně jemné, až hedvábné. Krásně lemují jeho obličej, tedy, jen čelní části. Přece jenom, není to žádný dlouhovlas. Také dvě hnědé oči zapíchnuté v důlcích, které propálí nejedno dívčí srdce, ale opět tu hraje roli jedna důležitá věc. Místo toho si můžete všimnout i perfektně tvarovaných, symetrických rtů s narůžovělou barvou, které by chtěli políbit hromady děvčat, ale opět... tu je jedna důležitá věc. Je vysoký, ale ne tolik vysoký, jak se na dhampýra může zdát, ale je to dalším terčem jeho roztomilosti. Postavu má sportovní, ale nic pro to nedělá.Je to celkem lenoch.

Je gay. To bych rád zmínil hned v prvních řádcích, protože jsem byl tajemný v řádcích o vzhledu příliš dlouho a ničím se netají, i když je velmi často obětí dobírání starších dhampýru a dokonce i mladších morojů. Tento klučina má ale tak skvělou sebeúctu, že si ze zakomplexovaných hlav vůbec nic nedělá. To mluví o jeho nadhledu a způsobu řešit věci s klidnou hlavou, což se mu, jako dhampýrovi velmi hodí. Povahou je tedy velmi klidným článkem, co si poradí v každé situaci a způsob pro strategii u něj není výjimkou. Netají se tím, že ho nebaví sport a to by ho jako dhampýra vcelku omezovalo, ale ... nebojí se příležitostí, jako posilování a podobně. Je to přece kluk a ženský hormon ho nesundal zrovna tak. Úsměv je jednou z věcí, kterou si udržuje odstup od těch ... malomocných. Je to jedna z věcí, se kterou se od těch upjatců liší. Miluje všechno. Je pyšný na všechno a hlavně nejvíc na světě miluje svou rodinu, pro kterou by udělal cokoliv. No, ale poznejte si ho sami, vy zvědavci.

Wallace se narodil dvěma milujícím rodičům. Jeho matka i otec pocházejí z Ruska ale těsně po narození Wallyho se přestěhovali do Anglie. Bylo to jiné. Rusko a Británie, dvě velké říše, které se navzájem odpuzují, jako dva magnety. Šlo o to, že v Británii byly podmínky na jiné úrovni, než v Rusku a všechno tam bylo snadnější. Jeho otec Wallyho trénoval na býti dhampýrem snad už od jeho raného dětství, a tak byl Wally v tom, co teď dělá velmi dobrým. Po čase ale jeho otec onemocněl a po čase i zemřel, což zasáhlo jak Wallyho, tak jeho matku. Dlouhá léta se to s ním táhlo a byl jiný, než ostatní děti. Více uzavřený, už to nebyl ten kluk s úsměvem, jak ho všichni znali. Jeho matka jako dhampýrka pracovala pro jistou rodinu morojů, vracela se pozdě v noci, ale to nebyl ten pravý důvod. Bylo na čase další stěhování, ale proč? Matka se zamilovala do moroje a on do ní, a tak začalo jejich soužití. Ke všemu štěstí - nebo neštěstí měl i jeho nevlastní morojský otec syna se kterým dlouho Wally vycházel. Byly jako nejlepší přátelé. Pomohl mu dostat se ze stavu, ve kterém vyrůstal a on mu právě i pomohl přiznat si kým je, i přesto, že to sám nevěděl a jak léta šli, odcizovali se. Mohlo za to i to, že se mu přiznal. Často si Wallyho jeho bratr dobírá, ale jemu je to jedno. Oba šli na akademii a daří se jim, asi.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama