Andromeda Jeanne Dashkov

3. listopadu 2016 v 21:34 | Hayley |  Aktívne postavy
Nick: Andy| Věk: 16 | Živel: Vzduch |FC: Bridget Satterlee


Ročník - 2
Orientace - Heterosexuál

Ach, sladká Andromeda. Velice rozkošná dívka, která se vůbec za svůj obličej stydět nemusí. Má krásné dlouhé, hnědé vlasy - což je první rozdíl od její o pár měsíců mladší sestry, ale těch rozdílů tu bude vícero, takže se nemusíte bát. Tyto vlasy jí tedy sahají až někam po půli zad, možná někam k lopatkám. Dozadu si nevidí, jednoduše ráda vlasy sepne do vysokého culíku a jde vstříc bohatému světu. V očích má zasazené dvě hnědé oči, které jsou jednou z jejích velkých chloub, kterými se může pyšnit a očarovávat tak nejednu mladistvou mysl. Na to, že je morojka, je i slušně vysoká. Měří něco okolo 176 cm, což je na morojku obvyklé. Je také velmi štíhla a svou sportovní postavu ráda upravuje nějakým cvičením. Není to ale anorektička, takže se nežene do životního stylu alá strkání prstů do krku. Většinou oblečení moc neřeší. Prostě si vezme něco ze své skříně a jde. Taktéž to platí s líčením, protože má od přírody krásnou pleť a půvabný obličej. Nemusí se za sebe jednoduše stydět.

Andy... Co o ní můžeme říct. Je toho mnoho, čím se může pyšnit a i přesto, že bych byl rád, aby její povaha zůstala utajena až do chvíle prvního setkání, musím vám o ní něco povědět, ale vezmeme to rychle, zběžně a hlavně tajemně. Andromeda je pěkným snílkem a pokud si myslíte, že si jsou se svou sestrou podobní, pěkně se mýlíte protože jsou obě naprosto odlišné. Asi tak, jako, že její sestra ovládá oheň a Andromeda ovládá vítr. Panuje mezi nimi docela i rivalita, což je jedna z vlastností, které si může Andromeda přivlastnit. Horkokrevnost. Celý život na ni byli rodiče jako na prvorozenou velmi přísní a taktní a to se na ní utvrdilo, jelikož je to zdárný příklad toho, jak může být někdo pekelný introvert. Není to jedna z dívek, která by se snažila zapadnout do davu, a tak se může pyšnit velkým kolotočem vlastností, které patří jenom ji, ale ... nemůžu vám potvrdit, že někdo další takový, jako je ona neběhá po této akademii, že jo. Je to zasloužilá sangvinička, která miluje maličkosti, které jim byly dány a tak povětšinou hledá věci, které jí vykouzlí úsměv na tváři a myslím, že by tohle líčení úplně stačilo. No, jen si ji poznejte, no ne?

Andromeda se narodila před šestnácti lety ve Francii, dvěma milujícím rodičům, kteří ji jako prvorozenou dceru velmi rozmazlovaly a dávali jí naprosto všechno, na co si ukazovala. Ostatně, může za to i to, že se narodila do královské rodiny Dashkovů. O pár měsíců později se narodila i její druhá sestra, která se náhle stala středem veškeré pozornosti v jejich rodině, a tak byla Andromeda zahnána do kouta a povětšinou si i hrála sama, jelikož Skylar byla prostě TA princezna, kterou všichni potřebovali. Mohlo za to i to, že během vyučování - za pomocí domácího učitele, nebyla Andromeda tak pilná, jak se od ní očekávalo, ale co to měnilo na tom, že rodiče tak náhle změnili priority? Ovládala oheň, to bylo ono. Její rodiče chtěli moc a tu jí Andromeda za pomocí živlu větru nemůže dát. Vážně se snaží a od doby, co byla přijata na akademii se snaží daleko víc, aby ukázala rodičům, že vítr není nic podřadného. Nic, co by zasluhovalo zůstat v koutě.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama