Skylar Isabelle Dashkov

20. října 2016 v 22:38 | Hayley |  Neaktívne postavy
Nick: Chris | Věk: 16 | Živel: Oheň |FC: Dove Cameron


Ročník - 2
Orientace - Heterosexuál

Dokud nepromluví, dá se Skylar ještě sem tam považovat za vcelku normální, nekonfliktní a zcela klidnou osůbku. Fakt, že celý život vyrůstala jen v luxusu a vybrané společnosti na ní nechal jasné stopy. Ostatně k tomu dopomohly i geny, vždyť je přesně taková, jako jsou její rodiče. Ještě možná horší. Na první pohled se může zdát jako bezbranná dívka, opak je ale pravdou. To je jen zástěrka pro skutečnou podstatu. Sky se o sebe dokáže slušně postarat, především zásluhou svých slov. Ta, jak známo, dokážou mnohdy zraňovat více než činy, což u Skylar to platí o to více. Možná, že už si to po těch letech výchovy ani neuvědomuje, že dokáže být tak moc zlá. Neváhá využít všechny dostupné možnosti, jak svého cíle dosáhnout, ovšem odsud po sem. Jakmile by si například zlomila nehet, byl by oheň na střeše. Jakmile si něco umane, pokaždé musí být po jejím a ne jinak. K cizím lidem se chová chladně a bez zájmu a jen tak s někým se hned nebaví. Jen výjimečně promluví na vybrané osoby, aby je zkritizovala za nevhodný outfit nebo špatnou kombinaci barev. Aby to však nevypadalo že mimo urážky prakticky nemluví, když chce, dokáže se některými bavit i vcelku normálně. Chladný tón a jisté opovržení však zůstává i nadále. Přátele nemá, jelikož jak sama říká, tak je nepotřebuje. Ty jí vynahrazují tací, kteří jsou něčím zajímaví a tudíž stojí o to, aby jim Sky věnovala pozornost. Ovšem žádná přátelství. Tedy pokud v navázání jakéhosi vzájemného vztahu nevidí skrytý význam a užitek pro sebe. To je pak ovšem trochu jiná a poněkud přístupnější. Využívá ostatní k tomu, aby dosáhla svého a získala potřebné informace. Nikdy není vstřícná a milá proto, aby si skutečně našla pravé přátele. Celkově je povahy výbušné, dokáže ji rozhodit i ta sebenepatrnější blbost. Na druhou stranu se také dokáže vcelku rychle uklidnit. Nejraději vše dělá sama a tak, jak chce ona. Nemá ráda, když se jí někdo snaží vnutit svou pomoc či ona musí pomáhat jiným. Přijde-li na lámání chleba, je velmi neoblomná. Nedokáže uznat svou chybu či přiznat porážku. Jednoduše si myslí, že vždy musí být ve všem nejlepší a také se o to snaží. Má svou hrdost a jen tak někým se ponížit nenechá. Pokud by se o to někdo pokusil, šeredně by si svou troufalost odskákal. Ke svým mínusům musí připočítat, že je zarytá perfekcionistka - úplně všechno musí mít svůj pořádek a postup, jinak bude zle. Pokud má zrovna jeden z mnoha ne úplně dobrých dní, dokáže být zlá úplně na každého bez rozdílu. Ve zkratce je přesně taková namyšlená princezna, která se stará jen o sebe a o to, jak vypadá. Avšak to neznamená, že je hloupá, vůbec ne. Ve výsledku je přesně taková, jakou si ji rodiče vypiplali. Odměřená, chladná, bez zájmu. Otázkou je, zda-li je někde hluboko ukryté zcela jiné a možná i milé jádro. Něco málo k jejím kamenům úrazu. Bojí se celé řady věcí, mezi ty nejvýraznější patří pavouci, myši a kupodivu i klauni.

Skylar je (občas) na první pohled mile vypadající blond dívka s vlasy dosahují délky přibližně po lopatky. Vzhledem k tomu, že si však často tvoří nejrůznější účesy, příliš často kadeře volně neukazuje. To však neznamená, že se to nestane. Výškou opticky vypadá přesně tak, jako ostatní morojové. Štíhlá a vysoká postava. Oči mají barvu odstínu světle hnědé, smíchané se zelenou s drobnými, hravými jiskřičkami, které v nich nesmí chybět. Při každé možné příležitosti její tvář zdobí úsměv, který nesmaže ani ta nejhorší urážka. Druhou věcí je už to, že jde o úsměv falešný. Působí nevinně a křehce, což je také účel. Vcelku milé a nevinné dívence s hezkou tvářičkou by přeci jen tak někdo nepřisoudil jednu z nejhorších povah, které kdy vůbec existovaly. Obličej má oválný tvar, s pokožkou bez jediné chybičky s plnými, růžovými rty. Jak již bylo zmíněno, výšku má přiměřeně ideální. Ani moc, ani málo. Zde je tedy spokojená. Nepotřebuje podpatky - které však většinou beztak nosí aspoň malé a zároveň nevyčnívá - zlatá střední cesta. Nu, pokud se zrovna příliš nesoustředí, její chůze dává značně najevo, jaký postoj ke svému okolí zaujímá. Přezíravý, chladný a povrchní. Co se oblečení týče, vyhraněný styl má prakticky již odmala. Nosí jen to nejlepší oblečení, na které se dá narazit. V poslední době rozšiřuje své obzory, aby tak říkajíc šla s dobou, ale luxus zůstává stále stejný ve všech jejích kouscích. Dá se říci, že se vždy obléká příhodně k dané události. Oblečení si často mění za jiné i během dne, v závislosti na aktuální náladě či počasí. Je podmínkou, že celý outfit musí mít dokonale sladěný do nejmenšího detailu. Výběr jí může trvat i půl hodiny, když na to přijde. Ale výsledek, ten za to stojí vždycky, zákonitě. Ohledně obuvi panuje stejně rozpoložení jako u šatstva. Kecky, jinak okopané nebo ušpiněné boty u Skylar však nehledejte. Každé ráno se musí povinně nalíčit, bez namalování ven vychází jen málokdy, pouze v případě nouze. I když se nejedná o nic přehnaného, o tenhle rituál se připravit nenechá. Základem je řasenka, ta zkrátka musí být vždy. Dále je to pak buď už lesk, nebo rtěnka v nějakém nenásilném, většinou tmavém odstínu. Plus několik dalších produktů, jejichž jmenování by bylo na hodně dlouho.

Je to již celých patnáct let, co na svět přišla jednoho deštivého dne holčička. Nesouc hned dvě jména, Skylar Isabelle, vyrůstala roztomilá blondýnka na okraji hlavního města Francie, Paříže. Měla to štěstí, že byla nejnovějším přírůstkem do morojské královské rodiny Dashkov. Tím prakticky měla již předem zajištěný ten nejlepší život. Ke štěstí jí nikdy nic nechybělo, jak by také mohlo. Měla milující rodiče, kteří ji při každé možné příležitosti zahrnovali nejrůznějšími hračkami a dárky jen proto, aby byla spokojená. Sky si dokázala vydupat naprosto cokoliv a to se mnohdy ani nemusela snažit. Stačilo si ukázat. Už v brzkém věku vykazovala nadměrnou inteligenci. Učila se rychleji než ostatní děti jejího věku. Rodiče ji, samozřejmě, v jejím vývoji podporovali jak jen mohli. Nikdy nechodila do běžné školy, jelikož měla domácího učitele, který se staral o její rozvoj. Krom učení se se Skylar plně věnovala i společenským akcím, na které ji rodiče brali s sebou. Již v poměrně mladém věku deseti let se zúčastnila své první oslavy vůbec. Ještě dodnes si tento zážitek velmi dobře pamatuje. Čím byla Isabelle starší, tím vyšší nároky na ni byly kladeny. Jistě, byla a ostatně stále je vytoužené dítko, ovšem postavení ve společnosti bylo pro její rodiče nejspíš na stejné úrovni. Později, když se dostala do puberty, musela se soustředit na svůj živel. Z častého zkoušení vzešlo, že nejlépe se osvědčil oheň, kterému se také začala věnovat naplno. Nebezpečný, pokud se ho majitel nenaučí ovládat, avšak zároveň přinosný, je-li svěřen do pravých rukou. Brzy poté nastal čas, aby i ona, stejně jako její rodiče, nastoupila na Akademii sv. Vladimíra, kde se měla zdokonalit v tom, s čím doma započala. Sama tudíž odcestovala do Montany, kde se Akademie ukrývá.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama