Registrace Moroj

18. října 2016 v 15:06 | Hayley

Zasílejte na email: vampire-academy-rp@seznam.cz

Seznam Faceclaim zde.

.......................................................................................................................................................................

NICK →
Zde napište přezdívku, pod kterou budete vystupovat nejen na chatu, ale bude nadepsána nad vašimi postavami, pro větší přehlednost.

KONTAKT →
Nejlepší by byl přímí kontakt na FB. Nemusí to být pravý FB klidně vystupujte pod nějakým nově vytvořeným nebo tak, abyste si zachovali anonymitu. Pokud si přece jen nepřejete sdílet svůj Facebook s ostatními hráči, postačí napsat email(aktivní!), na který vám budeme případně zasílat informace.

JMÉNO →
V této kategorii, vám necháváme naprosto volnou ruku a navíc vám nabízíme, královské rodiny do kterých můžete patřit. Ovšem musíte sdílet její příjmení. Seznam rodin naleznete ZDE.

VĚK →
Studenti - Věk je jasně přiřazen k ročníkům. Soupis naleznete ZDE.
Učitelé/Dospělí - Dospělým se Moroj stává ve svých 18. letech. Celkově věk není omezen, můžete si vytvořit 30 letého Moroje, nebo klidně 70 letého.

ORIENTACE →
Homosexuál / Heterosexuál / Bisexuál

POZICE →
Můžete si vybrat mezi studentem, nebo dospělým morojem/učitelem. Nutně se nemusí jednat o učitele, můžete být prostě jen dospělý Moroj obývající akademii. Máte zde tedy 3 možnosti a je jen na vás jak zvolíte, ovšem musíte přizpůsobit věk!

ŽIVEL →
Na výběr máte základní elementy(oheň, voda, země, vzduch a nově objevený éter). Můžete si libovolně vybrat který Vám vyhovuje. Jedinou podmínkou je éter, který je v podstatě psychický živel. Uživatelé éteru bývají často psychicky nevyrovnaní a tak musíte živlu přizpůsobit povahu vaší postavy.
POZOR - Éter je momentálně pozastaven, dokud se nevyrovnají jiné živly.

POVAHA A VZHLED →
Jak vaše postava vypadá, jak se chová v různých situacích, co má na sobě, jaké má vlasy, tvar obličeje, oči, postavu, výšku i můžete váhu, co vás jen napadne. Máte volnou ruku, popište svou postavu do sebemenšího detailu. Jedinou zásadní podmínkou je vzrůst, Morojové jsou od přírody velice vysocí. Prosím o minimální výšku 175 cm!

ŽIVOTOPIS →
Kde se vaše postava narodila? Napiš něco o její rodině. Co už zažila? Jak se ocitla na Akademii sv. Vladimíra?

FOTKA →
Pošlete url na fotky. Maximálně 5 fotek, gif-anime jsou taktéž vhodné. Kreslené, ani animované fotky nepřijímáme. Nezapomeňte nahlédnout, mezi zabrané faceclaimy ZDE. Aby se nestalo že si vyberete již zabraný. Pokud vyberete jako své FC, někoho známého, připište jméno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama