Registrace Alchymist

18. října 2016 v 15:21 | Hayley

Zasílejte na email: vampire-academy-rp@seznam.cz

Seznam Faceclaim zde.

.......................................................................................................................................................................

NICK →
Zde napište přezdívku, pod kterou budete vystupovat nejen na chatu, ale bude nadepsána nad vašimi postavami, pro větší přehlednost.

KONTAKT
Nejlepší by byl přímí kontakt na FB. Nemusí to být pravý FB klidně vystupujte pod nějakým nově vytvořeným nebo tak, abyste si zachovali anonymitu. Pokud si přece jen nepřejete sdílet svůj Facebook s ostatními hráči, postačí napsat email(aktivní!), na který vám budeme případně zasílat informace.

JMÉNO →
V této kategorii, vám necháváme naprosto volnou ruku.

VĚK →
V téhle skupině je věk pouze na vás. Můžete si udělat alchymistu, jakékoliv věkové kategorie. Jedinou podmínkou je, že musí mít minimálně 15 let. V tomto případě bude vystupovat jako student (může i na sv. Vladimírovi, pokud tam má nějaký úkol), ale zároveň i mladý alchymista v zaučení. Alchymisté starší 18 let, jsou plnohodnotnými členy, to však neznamená, že jako bokovku nemohou mít nějakou práci, nebo dokonce školu.

ORIENTACE →
Homosexuál / Heterosexuál / Bisexuál

POZICE →
Máte tu prosté možnosti, můžete si vybrat mezi studentem (alchymista v učení) nebo dospělým alchymistou. Musíte přizpůsobit věk!
Z počátku budete automaticky zařazeni do skupiny obyčejných členů, ale časem můžete(během hraní) dosáhnout vyššího postavení a dostat se tak do vedení.

POVAHA A VZHLED →
Jak vaše postava vypadá, jak se chová v různých situacích, co má na sobě, jaké má vlasy, tvar obličeje, oči, postavu, výšku i můžete váhu, co vás jen napadne. Máte volnou ruku, popište svou postavu do sebemenšího detailu. Jedinou zásadní podmínkou je vzrůst, Morojové jsou od přírody velice vysocí. Prosím o minimální výšku 175 cm!

ŽIVOTOPIS →
Kde se vaše postava narodila? Napiš něco o její rodině. Co už zažila? Jak se dostala k alchymistům?

FOTKA →
Pošlete url na fotky. Maximálně 5 fotek, gif-anime jsou taktéž vhodné. Kreslené, ani animované fotky nepřijímáme. Nezapomeňte nahlédnout, mezi zabrané faceclaimy ZDE. Aby se nestalo že si vyberete již zabraný. Pokud vyberete jako své FC, někoho známého, připište jméno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama