Luc Tarus

22. října 2016 v 22:52 | Hayley |  Aktívne postavy
Nick: Tess | Věk: 30 | Živel: Voda |FC: Matt Bomer


Postavení - Učitel vodního živlu
Orientace - Bisexuál

Svalnatý, bledý a 185 cm urostlý. I když je moroj, o svojí postavu dbá, i když v tom má pravděpodobně prsty jeho živel. Nejspokojenější je ve vodě a tak si našel zálibu v plavání. Nikdy by to nepřiznal, ale někde hluboko uvnitř ho užírá, že vládne jen vodou, která není na obranu tak efektivní a tak si rád i zacvičí. Hnědé vlasy nosí obvykle nedbale rozcuchané, někdy je však zakryje kloboukem. Nejvýraznějším rysem jsou pomněnkově modré oči, které se jen tak zapomenout nedají. Libuje si v nošení obleků, takže ho lze doopravdy málokdy vidět v něčem domáčtějším. Někdo by si mohl říct, že oblečení podle etikety není zrovna nejpohodlnější, ale Luc si je nechává šít na míru. Jak by taky ne, když si to může dovolit.

Jeho osobnost hraje na dvě strany. V přítomnosti žen (někdy i mužů), a v době svého osobního volna, je z něj okouzlující mladý gentleman. Nebrání se trvalému vztahu, ale jenom s někým, u koho si je jistý, že tak neudělá chybu. Proto je většina jeho známostí jenom na jednu, někdy i víc nocí. Ale co se týče jeho práce, umí se krotit. Je tu pro studenty, je ochotný jim pomoct, pokud za ním přijdou s nějakým problémem. Nerad míchá svůj osobní život s prací a obráceně. Je si vědom toho, že se tak může dostat na tenký led a o to nestojí. V životě už udělal pár chyb, kterých doteď lituje a nerad by je opakoval. Svůj volný čas tráví podle potřeby, ale většinou je ve společnosti jiných morojů. I když je královský, nemá problémy navazovat přátelství i s dhampýry, protože podle jeho mínění nemá smysl se k nim chovat jako k odpadu, hlavně když chrání morojům krk.

K Lucovu velkému štěstí se narodil do královské rodiny Tarusů, kteří si zařídili soukromé sídlo ve Fort Collins, což znamenalo, že o peníze a komfort nikdy nebude mít nouzi. Vyrůstal jako jedináček a už během dětství to párkrát vypadalo, že se tím nechá zkazit, ale naštěstí se tak nestalo. Možná to na něm nechalo nějaký ten zhýčkaný šrám, ale rozhodně nic hrozného. Minula ho základní i střední škola, veškerým znalostem se mu dostalo doma při soukromém vyučování. Graham i Caroline, jeho rodiče, na něj tlačili, aby si vybral dráhu právníka, jako jejich bratranec Damon, ale Luca to vždycky táhlo někam jinam. Možná v tom bylo trochu

vzdoru, aby dokázal, že co si umane, dokáže splnit, takže se nakonec vydal tam, kam chtěl sám. Odešel na univerzitu do New Yorku, nejen, aby vystudoval, ale taky aby na pár let okusil obyčejný život. Pořád měl za sebou nějakého strážce, ale ti si museli dávat odstup a Lucovi to jenom prospělo. Vystřídal pár lásek, přišel na to, že ho nezajímá jenom něžné pohlaví a zakusil i chuť neúspěchu, když propadl u několika zkoušek. Nakonec ale obstál a na první pokus odpromoval. Následující rok si dal pauzu, aby mohl procestovat všechny země, které se mu zamlouvali, což zahrnovalo především Evropu a pár měst v Rusku. Krátkou dobu dokonce zvažoval, že se nechá zaměstnat na ruské akademii, aby oprášil své jazykové znalosti, ale nakonec z toho sešlo a on skončil v té montanské. Za těch pár let, které si tam odkroutil, si vysloužil celkem slušnou reputaci a snaží se, aby to tak bylo i nadále. Někdy navštíví královský dvůr nebo svou rodinu, ale jinak svůj čas zasvěcuje pobytu na akademii. Užívá si klidu, který z toho plyne, protože při poslední návštěvě Ruska ho neminul nechvalný střet se strigoji, při kterém ztratil jednoho ze svých strážců a odkud si odnesl jizvu na zádech.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama