Lery Saaweyt

28. října 2016 v 17:17 | Hayley |  Neaktívne postavy
Nick: Fox | Věk: 32 | Značky: 6 značek a 3 křížené |FC: Adam Levine


Pozice - Strážce / občasná výpomoc při výcviku noviců.
Orientace - Bisexuál

Lery od malička byl vysoký, až se mu zastavil růst při 195cm. Není zrovna dvakrát svalnatý, ale hubeňour to také není, takový průměr. Většinou ho potkáte s cigaretou u pusy, tuto závislost si vybudoval už na škole a nevypadá to, že by se jí chtěl zbavit. Nad obočím má nepříliš husté tmavé obočí, z něhož vybíhá ostrý nos. Pod ním jsou široká ústa, z nichž často vychází urážky a nevkusné poznámky. Často si nechává jemné strniště. Drobný obličej rámují tmavohnědé vlasy, které jsou věčně rozcuchané a a vždy se musí dost snažit aby udrželi tvar. Má rád pohodlné oblečení, proto ho málokdy potkáte v něčem upnutějším, oblek se v jeho šatník moc nenachází. Nejčastěji nosí různobarevné košile a k tomu obyčejné džíny, kožené bundičky Součástí každodenního oděvu jsou také okopané tenisky. A taky aby nebylo dost tetovaných značek na krku, přidal si pár tetování i na tělo.
Hlavním kladem, ale i záporem jeho povahy je upřímnost. Někomu to však vadí. To ale neznamená, že nedokáže být prolhaný, lže celkem často a dělá to jen a jen pro své dobro, jak by řekl. Nebyl to nikdy žádný introvert. Naopak pořád se chtěl bavit. Už jako malý kluk chtěl být s ostatními. Nikdy neseděl v koutě.Když potká nějakou dívku je k ní vždy milý a šarmantní, tedy když má dobrou náladu. Když má někdo potíže, nebo špatnou náladu snaží se toho dotyčného nějak povzbudit nebo aspoň přenést na jiné myšlenky. Je to takový pohodář. Nechce rozpoutat hádky a ani se do žádných plést a především se bavit se všemi.

Lary se narodil čirou náhodou, dalo by se řící že byl nechtěné dítě. Matka člověk, otec moroj, oba příšlíš mladí a otec patřil mezo králosvké rodiny. Na tehdější poměry by tohle bylo pro něj ostudné, proto se Laryho museli zbavit aby nebyla žádná stopa že by měl jeho otec nějakého dhapýra. Tak tu začala jeho cesta, vyrůstal v dětském domově. Kde překvapivě byly k němu milí, hodní a starali se celkově o ty děti. Ne jak to bývá u jiných domovech. Jak tak šel čas, malý Lery si začal uvědomovost že není obyčejný člověk. Cítil že je každým rokem silnější a má vyvinutější smysli. Proto se uráčil utéct zes vé rodné země, hned jak bude velký. Nepoznal pravou mateřskou lásku, ale to mu nevadilo. Ve třinácti jednou zmlátil jednoho chalpce, co se navážel do jiných dětí. Dopadl strašně, tak Lery dostal trest zámetat celý týden chodník před hlavní bránou. Vzal to jako příležitost a vzal nohy n ramena. Nebral si nic, měl jen oblečení, co měl na sobě. Toulal se ulicemi, hlady skoro umřel kdyby ho nenašel nějaký obyčerjný moroj a nepoznal v něm dhapýra. Postaral se o něj, pár dní u Leryho byly horečky a blouznil. Když se však všechno přehnalo a seznamili se lépe, nechal si moroj Leryho u sebe. Po čase jej přihlasil do školy kde se naučil být strážcem, sice to někdy s Lerym šlo z kopce ale nakonec to dokázal a dostal svou značku že udělal zkoušku. Pak když roky ubýhali dostávál další, jednou dostal on i ostatní tři střážci, kvuli velké přesile strigojů, křážené značky. To se dává, když je neznámý počet zabitých strgojů. A pak další dostvával,ale ne nějak moc. Stále se mi zdá že má na krku dost místa. Čas od času pomáha na škole, kde studoval vycvičit novice. U toho děla vše proto aby mu přidělili dalšího moroje. Poslední zůstal na královském dvoře, kde ho netřeba.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama