André Conta

31. října 2016 v 17:16 | Hayley |  Neaktívne postavy
Nick: Fox| Věk: 18 | Živel: Voda |FC: Evan Peters


Ročník - 4
Orientace - Bisexuál

Andrého výška je taková stejná jako u moroju, takových 170cm, je ponekuď hubenejší ale ne moc, Je to takový zlatý střed, svaly na něm také najdete. Tmavě hnědé krátké vlasy mu občas padají do očí. Nevadí mu rozcuch. Obličej má v jemných rysech. Rtíky má menší, ale když se usměje stojí to za to. Objeví se krásné bíle zoubky a když chce tak i tesáky. Oči jsou hnědé, často připadající černé. Mohou někomu až nahánět strah, když se André zamračí. Nejčastěji na sobě má nějaké tílko, je mu jadno jaké barvy, volné tepláky. Ale má ve skříni i pár slušných oblečků, obleky, smoginky. Na levém boku má tetování, o kterém neví jeho ročiče ani snad jeho milovaná sestřička.

Nebyl to nikdy žádný introvert. Naopak pořád se chtěl bavit. Už jako malý kluk chtěl být s ostatními a dělat lumpárny.. Nikdy neseděl v koutě. Rád sportuje. Když potká nějakou dívku je k ní vždy milý a šarmantní, tedy když má dobrou náladu. Když má někdo potíže, nebo špatnou náladu snaží se toho dotyčného nějak povzbudit nebo aspoň přenést na jiné myšlenky. Je to takový pohodář. Nechce rozpoutat hádky a ani se do žádných plést a především se bavit se všemi. Bez hudby nežije. Udělal by všechno proto, aby mohl za den poslechnout aspoň tón.

Narodil se o pár minut dřív než jeho mladší sestrička. Má dvojče jménem Alyssa. Oba na svět přišli na královském dvoře, rodiče Wiliam Conta a Sarah Badica, byli a jsou ze svých dětí nadšeni. Jejich život byl dal by se říci dokonalý, když žili u královeského dvoru. Měli téměř vše. Svou o pár minut mladší sestřičku nadevše miluje, udělal by cokoliv aby jí ochránil. Čas rychle ubíhal, oni rostli a André dostávál chuť rebelčit a dělat problémy. Nebyly to zas nějaké velké, jen byl zlobivější než jeho sestra. Nechodili do školy, když už povyrostli. Měli soukromého učitele. Ne jeden obyčejný moroj by jím záviděl. Jednoho dne, kdy oba byly zralí na nástup na nějakou střední školu se rodiče rozhodli, přestěhovat se z královského dvora do Montany. Byl to hlavně pro Andrého menší bodnutí do zad, přeci jen jeho zlobení zůstalo do jeho nynějších let a tam to už jakž takž tolerovali. Tak se přeci jen chce neche přestěhoval s rodinou a nastoupil na akademiii svatého Vladimíra, kde krátce po nástupu jejich rodiče zajistili jednoho strážce - Alexandra Williamse.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama