Alyssa Conta

31. října 2016 v 17:25 | Hayley |  Aktívne postavy
Nick: Tess| Věk: 18 | Živel: Oheň |FC: Taissa Farmiga


Ročník - 4
Orientace - Heterosexuál

Jako každý moroj, ani Alyssa není vzůstově malá. Mezi moroji trochu zaniká, protože měří jen 175 cm, ale kdyby se postavila vedle dhampýrů nebo obyčejných lidí, zrovna malá by nebyla. Její kůže je bledá a to nejen kvůli genům. Kde by taky nabrala zdravou barvu, když žije v černi noci. V obličeji nemá snad žádný ostrý rys, má průměrný nos, poměrně úzké rty, které nenávidí, ale na druhou stranu miluje svoje velké hnědé oči. Pořád vypadá spíš na šestnáct, než na osmnáct a tak často používá černé linky nebo kouřové stíny, aby zdůraznila, že už není dítě. Kolem obličeje jí splývají většinou lehce zvlněné vlasy, který mají blond medový odstín. Postavou moc nevyčnívá, je štíhlá a co se ženských křivek týče, dá se říct, že je to prostě morojka. Nejraději se obléká do černého, pod uniformu si obvykle bere buď bílé anebo červené tričko.

Úplně nejblíže má ke svému bratrovi. Přece jenom je to její dvojče a tak mezi nimi vzniklo dost silné pouto. Bere ho nejen jako člena rodiny, ale taky jako nejlepšího přítele. Co na tom, že mají naprosto odlišnou povahu. Právě proto se skvěle doplňují. Na rozdíl od něj Alyssa nevyhledává problémy, dokáže poslouchat rodiče a chovat se jako diplomatka. Podle ní se dá všechno vyřešit s chladnou hlavou. Je velice kreativní, ráda maluje a sem tam si něco zabrnká i na kytaru. Je přátelská, ale přesto má ráda čas a prostor jen pro sebe, a naprosto nesnáší hádky. Je ochotná bojovat za své blízké, jak pomocí slov, tak i živlu. Má strach z výšek, to o ní neví nikdo, až na Andrého. Miluje čokoládu a dobré knížky. Jako malá byla živelná pohroma, ale jak zestárla, tak jí chuť na nejapné žertíky začala opouštět.

Alyssa se narodila 19. února jako o sedm minut mladší dvojče. Jejímu příchodu na svět předcházelo narození jejího bratra Andrého. William a Sarah byli samozřejmě nadšení, protože dvojčata znamenala dvojnásob radosti, hlavně pokud se narodili do tak dobré rodiny, jako byli Contovi. Sourozenci vyrůstali v Pensylvánii, na královském dvoře. Vždycky k sobě měli dost blízko a dětství si mohli bezstarostně užívat. Jako děti královských nemuseli chodit do školy, ani do obyčejné, ani do speciálně zařízených pro vampýry, dostali soukromého

učitele. K němu se chovali samozřejmě s respektem… nebo alespoň Alyssa se tak chovala. Oproti svému bratrovi byla učiněný anděl. To ona pokaždé žehlila všechny průšvihy, i ty, na kterých se nijak nepodílela. Bez bratra by málem neudělala ani krok, ale přesto nikdy necítila potřebu znepříjemňovat si život zbytečnými problémy. Nicméně tak to stejně nevydrželo napořád, sotva se dostali do věku, kdy mohli nastoupit na střední školu, rodiče rozhodli, že se tak i stane a poslali je do Montany. Alysse se to moc nelíbilo, ale otevřeně neprotestovala, na to ji až moc dobře vychovali. Utěšovala se tím, že tam alespoň nebude sama, protože André jel taky. S odjezdem nicméně nastali i menší obavy, jak to bude o jejich bezpečnost. Akademie měla svou ochranu, ale královský dvůr na tom byl mnohokrát lépe. Proto se rodiče rozhodli, že kvůli bezpečí svých dětí jim nechají přidělit strážce. Stalo se tak dnem nástupu na akademii a jejich strážcem se stal Alexandr Williams. Alyssa si ho celkem oblíbila, protože z něj hned vyzařoval klid, akorát jí lehce vadilo, že bude vlastně pod dozorem. Na akademii přesto trochu zdivočela, protože i přes pozornost strážce unikla pozornosti rodičů, ale i tak nadále zůstává hlavním působitelem potíží André.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama